KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252902
nr 1425 2902
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Kyrka, Monogramsignerad. Olja på pannå, 45x48, yttermått inklusive ram: 50x52
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:06:04
150 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg